Paralotnictwo.plParalotnictwo.plParalotnictwo.plParalotnictwo.plParalotnictwo.pl
Samoloty UL Szybowce Balony Spadochrony Lotnie Paralotnie

 
 

Strona Główna

Pogoda

Służby ratownicze

Łączność

Ubezpieczenia

Strefy

Prawo

Linkowisko

Kamery

Fora lotnicze

Giełda

Forum

Kontakt

 
 
 

Poniżej znajdują się linki do ważnych lub użytecznych stron:

ciąg dalszy nastąpi...

Ten portal lotniczy

znajduje się w trakcie budowy. Powstał po to, aby w jednym miejscu miłośnicy różnych form fascynacji powietrzem, przestrzenią, unoszeniem się w tym powietrzu, mogli znaleźć interesujące ich informacje. Moim zdaniem, czyli twórcy tego miejsca, nie powinno być podziału na "lepszych" i "gorszych" pilotów czy miłośników lotnictwa. Wszyscy jesteśmy indywidualistami, bo w powietrzu każdy jest sam. Jesteśmy ludźmi w jakiś sposób nieprzeciętnymi, poszukiwaczami, niektórzy z nas nawet ekstremalistami. Na pewno nie jesteśmy "misiami" siedzącymi w ciepłych kapciach w domu i z "pilotem" w dłoni. Jednoczy nas pasja i te wspaniałe doznania jakich dostarcza nam przebywanie w otwartej przestrzeni, nad ziemią, "w chmurach".
Twórca tego portalu nie jest uwikłany w zależności ekonomiczne, biznesowe, towarzyskie, prawne, polityczne itp., dlatego może w miarę obiektywnie organizować informacje znajdujące się w tym miejscu.
Niniejszym zapraszam ludzi związanych z lotnictwem do udziału (bezpłatnego) w tworzeniu tego portalu. Jeżeli wiesz coś co może być przydatne innym - podziel się tym. Jeżeli chcesz opisać jakieś swoje przygody lotnicze - napisz do nas, zamieścimy Twój reportaż podpisany imieniem i nazwiskiem. Jeżeli jesteś instruktorem i prowadzisz jakąś szkołę lub kursy, zamieścimy informację o tym w stosownym dziale. Ta opcja jest płatna. Kosztuje to 12,- PLN netto rocznie (symboliczna złotówka miesięcznie) i otrzymasz fakturę VAT. Mam nadzieję, że rozumiesz iż reklamując swoje przedsiębiorstwo zarobkowe powinieneś partycypować w kosztach istnienia tego portalu?

Z A P R A S Z A M  !

© 2010-2018 - www.Paralotnictwo.pl